Egyházmegyei Közösségek Napja

 fotó: Esztergom-Budapesti Főegyházmegye

Pünkösdhétfőn Esztergomban az Egyházmegyei Közösségek Napján vett részt a Patrona közössége. Számos programot szerveztünk az érdeklődőknek, mint az egyetlen iskola, aki képviselte magát a rendezvényen.
A szentmise után lehetőség volt nálunk kávéval Terézia anyát festeni, keresztet fonni fűzből és gyertyát díszíteni, színezni és kötetlenül beszélgetni. Volt élő szavas mesemondás, teremtésvédelmi imaösvény, a zeneiskolánk tanárai pedig csodás koncertet adtak. A nap végén a Katolikus Shalom Közösséggel együtt táncoltak diákjaink!
Köszönjük Lobmayer M. Judit nővérnek, hogy részt vett velünk, kísérő kollégáinknak, Tomka Lea tanárnőnek, Győri M. Réka nővérnek, Vass Vera és Pethő Csilla tanítóknak és Haupt Eszter tanárnőnek, valamint az iskola 7. és 10. évfolyamos tanulóinak, akik segítettek a programok körül.
Áldott napot töltöttünk együtt, hálásak vagyunk érte!

 fotó: Esztergom-Budapesti Főegyházmegye

2026. május 28.